Mi smo za les

Na strani je trenutno 37 gostov in nobenega člana .

Obvestila za dijake

ODDELKI V ŠOLSKEM LETU 2017/18

z.št.

ODDELEK-SMER

Razredna uraP

Pogovorna ura

Razrednik

1.

1.A-LT (lesarski tehnik)

   

D.Krecenbaher

2.

1.A-GT (gozdarski tehnik)

   

J. Kojc

3.

1.B (mizar)

   

G.Potisk

4.

1.C (gozdar)

   

S.Trojner Kvas

5.

1.Č (obdelovalec lesa)

   

Mir. Kumer

6.

2.A-LT (lesarski tehnik)

   

F. KIDRIČ

 

2.A-GT (gozdarski tehnik)

   

7.

2.B-M (mizar)

   

E. POTOČNIK

8.

2.C-G (gozdar)

   

M. KIŠEK

9.

2.Č (obdelovalec  lesa)

   

V. LIPUŠČEK

10.

3.A-LT (lesarski tehnik)

   

V. PINTAR

 

3.A-GT  (gozdarski tehnik)

   

11.

3.B-M (mizar)

   

J. KORPIČ

12.

3.C- G  (gozdar)

   

T. PERIČ

13.

4.A-LT  (lesarski tehnik)

   

I.PRAČEK

 

4.A-GT  (gozdarski tehnik)

   

14.

4.B-PTI -LT  (lesarski tehnik)

   

J.Tramšek

15.

5.A-PTI-LT  (lesarski tehnik)

   

P. URLEP

POKLICNA MATURA – JUNIJ 2017

Program: LT  in  LT- pti

PISNI DEL :

ANJ - SOBOTA,  27. 5. 2017  ob 9.00 uri 

SLO  - PONEDELJEK,  29. 5. 2017 ob 9.00 uri

MAT - SOBOTA,  3. 6. 2017 ob 9.00 uri

NEJ  -  PONEDELJEK, 5. 6. 2017 ob 9.00 uri

LES  - SREDA, 7. 6. 2017 ob 9.00 uri

Dijaki se zberejo v šoli ob 8.30. Razpored učilnic in sedežni red bo objavljen

na oglasni deski, na dan pisanja poklicne mature, za vsak predmet posebej.

 

USTNI DEL:

4. A  Lesarski tehnik

SLO              SREDA, 14.6.2017 ob 12.00 uri v učilnici I/11

MAT            ČETRTEK, 15.6.2017 ob 14.00  uri v učilnici II/13

ANJ, NEJ    ČETRTEK, 15.6.2017 ob 13.00 uri v učilnici II/21

LES             PETEK, 16.6.2017 ob 9.30 uri v učilnici II/15

 

2. D  LESARSKI TEHNIK

MAT                SREDA, 14.6.2017 ob 8.00 uri v učilnici II/1

ANJ, NEJ        SREDA, 14.6.2017 ob 13.00 uri v učilnici I//21

LES                  ČETRTEK, 15.6.2017 ob 8.00 uri v učilnici II/14

  

  

 

ZAGOVORI 4. IZPITNE ENOTE

 (4. A,  2. D,  in odrasli)

PONEDELJEK, 19. 6. 2017

 1.

ob 8.00 v zbornici učiteljev prakse

 

   Mentorji : B. Potočnik, Mi. Kumer, K. Žnidarič

   2.

ob 8.00 v učilnici P/2

 

   Mentorji : P. Urlep, V. Stegne, M. Prelog, G. Potisk 

               3. 

ob 13.30 v učilnici P/3

 

   Mentorji:  D. Krecenbaher, V. Pintar, P. Burjek 

                      

Dijaki se zberejo v  šoli  30 minut pred začetkom ustnega dela izpita. 

 

 

 

ZAKLJUČNI IZPITI  -  JUNIJ 2017

Program : MIZAR IN GOZDAR

 

PISNI DEL:

SLO

PONEDELJEK, 5.6.2017  ob 8.00 uri

3. B v učilnici I/5
3. C v učilnici I/8

 

Dijaki se zberejo v  šoli  30 minut pred začetkom pisnega dela izpita.

 

USTNI DEL :

SLO

  1. B  TOREK,           6.6.2017 ob 9.40 uri v učilnici I/10                                                                                          
  2. C  SREDA ,          7.6.2017 ob 8.00 uri v učilnici I/10

                                                                                           

ZAGOVOR IZDELKA :

  1. B                SREDA,        7.6.2017 ob 8.00 uri v zbornici  učiteljev prakse
  2. C- MIZAR   TOREK,        6.6.2017 ob 8.00 uri v zbornici  učiteljev prakse
  3. C-GOZDAR  TOREK,      6.6.2017  ob 11.00 uri v učilnici I/7

                                                   

Dijaki se zberejo v  šoli  30 minut pred začetkom ustnega dela izpita. 

 

 

 

                                                                       

Informacija o piškotkih

Naša spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov.
Ali se strinjate z uporabo piškotkov ?

- eZasebnost direktiva EU

Zavrnili ste piškotke. Odločitev lahko spremenite.

Sprejeli ste piškotke z naše spletne strani.
Odločitev lahko prekličete.